| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | Intel® Core™ i7-10610U Processor 8M Cache, up to 4.90 GHz |
| Памет | 16 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512 SSD |
| Екран диагонал | 14,0'' |
| Тип на екрана | FHD/IPS |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Операционна система, софтуер | Windows 10 Pro |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 20S1SHQY00 | |
|---|---|
| Screen size | 14 '' |
| Screen type | FHD/IPS |
| Screen resolution | 1920 X 1080 |
| Memory size | 16 GB |
| Cpu model | Intel® Core™ i7-10610U Processor 8M Cache, up to 4.90 GHz |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 512 GB |
| Disk specifications | SSD:M.2 2280 NVMe TLC OP |
| Os | Windows 10 Pro |
| Battery | 3CELL 50Wh Internal |
| Other | Fingerprint |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Лаптопът LENOVO TP T14 G1/ 20S1SHQY00 е надежден бизнес лаптоп, който ще ви осигури бързина и ефективност в работата ви. С мощни технически характеристики и компактен дизайн, този лаптоп е идеалният избор за професионалисти, които ценят качеството и производителността.
| Марка | LENOVO |
|---|---|
| Модел | TP T14 G1/ 20S1SHQY00 |
Лаптопът LENOVO TP T14 G1/ 20S1SHQY00 е изключително важен за качествената работа на потребителя, тъй като комбинира бързина, мощност и надеждност.
Лаптоп LENOVO TP T14 G1/ 20S1SHQY00 е идеален за бизнес професионалисти, студенти и всекидневна употреба.
Въпрос: Лаптопът LENOVO TP T14 G1/ 20S1SHQY00 има ли достатъчно място за съхранение на данни?
Отговор: Да, този модел разполага с голям капацитет на твърдия диск, който ще ви позволи да съхранявате големи количества информация.
Въпрос: Лаптопът LENOVO TP T14 G1/ 20S1SHQY00 е подходящ за игри?
Отговор: Въпреки че не е проектиран специално за игри, този лаптоп има достатъчно мощност, за да се справи с по-леки игри и мултимедийно съдържание.
Въпрос: Колко време може да издържи батерията на Лаптоп LENOVO TP T14 G1/ 20S1SHQY00?
Отговор: Батерията на този лаптоп е изключително издръжлива и ще ви осигури дълги часове безпроблемна употреба.
Със своята надеждност, мощност и стил, Лаптопът LENOVO TP T14 G1/ 20S1SHQY00 ще бъде ваш партньор във всяка задача, която представите.