| Производител | ASUS |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | 13th Gen Intel Core i7-13620H Processor 2.4 GHz (24M Cache, up to 4.9 GHz, 10 cores: 6 P-cores |
| Памет | 16 GB, (2 X 8 GB) |
| Видео чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU 6GB GDDR6 |
| Видео памет | 6GB |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Тип на екрана | FHD,IPS/144Hz/Anti-glare display |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Операционна система, софтуер | N/A |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 2,20 кг |