| Производител | ACER |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 5700U |
| Памет | 16 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 1024 SSD |
| Видео чипсет | AMD Radeon™ Graphics |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Тип на екрана | FHD/TN/LCD/60 Hz |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 1,78 кг |
| Description NX.KSJEX.00J | |
|---|---|
| Screen size | 15.60 '' |
| Screen type | FHD/TN/LCD/60 Hz |
| Screen resolution | 1920 X 1080 |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | DDR4 SDRAM |
| Cpu model | AMD Ryzen™ 7 5700U |
| Graphics | AMD Radeon™ Graphics |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 1 TB |
| Disk specifications | SSD:M.2 PCIe NVMe |
| Interface | HDMI:Yes; Number of USB 3.2 Gen 1 Type-A ports:3; Number of USB 3.2 Gen 2 Type-C ports:1; Total number of USB ports:4; USB Type-C:Yes; Network (RJ-45):Yes |
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Battery | 48 Wh Lithium polymer (Li-Polymer) |
| Keyboard | Language: ENG+BG |
| Weight | 1.78 kg |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Лаптоп ACER A315-44P-R2H3 e лек и мощен лаптоп, идеален за всекидневни задачи и забавление. Снабден с качествен процесор и голям дисплей, този лаптоп предлага невероятно потребителско изживяване.
| Модел: | ACER A315-44P-R2H3 |
|---|---|
| Процесор: | AMD Ryzen 3 |
| Дисплей: | 15.6 инча |
| RAM: | 8GB |
| Хард диск: | 256GB SSD |
Лаптоп ACER A315-44P-R2H3 е идеален за учебни и работни задачи, гледане на филми и игри.
Да, лаптопът ACER A315-44P-R2H3 е подходящ за игри, благодарение на мощния си процесор.
Батерията на лаптопа ACER A315-44P-R2H3 издържа до 7 часа при нормално използване.
Лаптопът ACER A315-44P-R2H3 е с предварително инсталиран Windows 10 операционна система.
С лаптопа ACER A315-44P-R2H3 ще се насладите на бързина и качество при всякакви задачи, благодарение на мощния си процесор и голямия дисплей.