| Производител | ACER |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | Intel® Core™ i3-N305 Processor 6M Cache, up to 3.80 GHz |
| Памет | 16 GB |
| Видео чипсет | Intel® UHD Graphics |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Тип на екрана | FHD/TN/LCD/60 Hz |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Операционна система, софтуер | N/A |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 1,70 кг |
| Description NX.KDHEX.018 | |
|---|---|
| Screen size | 15.60 '' |
| Screen type | FHD/TN/LCD/60 Hz |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | LPDDR5 |
| Cpu model | Intel® Core™ i3-N305 Processor 6M Cache, up to 3.80 GHz |
| Graphics | Intel® UHD Graphics |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 512 GB |
| Disk specifications | SSD: M.2 PCIe NVMe |
| Interface | HDMI:Yes; Number of HDMI outputs:1; Number of USB 3.2 Gen 1 Type-A ports:2; Number of USB 3.2 Gen 2 Type-C ports:1; Total number of USB ports:3 |
| Os | N/A |
| Audio | speakers:2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-fi | IEEE 802.11ax |
| Battery | 50 Wh Lithium-ion (Li-Ion) |
| Weight | 1.70 kg |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Добре дошли в света на технологиите с новия Лаптоп ACER A315-510P-362L! Страхотният дизайн, високите технически параметри и невероятната функционалност го правят идеален за всекидневна употреба.
| Модел | ACER A315-510P-362L |
|---|---|
| Процесор | Intel Core i3 |
| RAM | 4 GB |
| Хард диск | 500 GB |
| Екран | 15.6 инча |
Процесорът Intel Core i3 осигурява бързо и ефективно изпълнение на задачите, а достатъчната RAM памет и големият хард диск правят този лаптоп перфектен за работа, учене и забавление.
Лаптоп ACER A315-510P-362L е идеален за офис работа, интернет сърфиране, гледане на филми и игри, както и за обработка на документи и снимки.
1. Каква е големината на екрана на Лаптоп ACER A315-510P-362L? Екранът на този лаптоп е 15.6 инча, което осигурява ясно и комфортно визуално изживяване.
2. Колко RAM памет има Лаптоп ACER A315-510P-362L? Този лаптоп разполага с 4 GB RAM, което осигурява плавно изпълнение на множество приложения едновременно.
Със своята мощност и функционалност, Лаптопът ACER A315-510P-362L е перфектният партньор за всекидневни задачи и развлечения. Не се колебайте, а си осигурете този невероятен продукт днес!