| Производител | ACER |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | Intel® Core™ i3-1115G4 Processor 6M Cache, up to 4.10 GHz |
| Памет | 8 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 256 SSD |
| Видео чипсет | Intel® UHD Graphics |
| Екран диагонал | 17,3'' |
| Тип на екрана | FHD/IPS/LCD |
| Операционна система, софтуер | Endless OS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 2,14 кг |
| Description NX.A5DEX.007 | |
|---|---|
| Screen size | 17.30 '' |
| Screen type | FHD/IPS/LCD |
| Screen resolution | 1920 X 1080 |
| Memory size | 8 GB |
| Memory type | DDR4 SDRAM |
| Cpu model | Intel® Core™ i3-1115G4 Processor 6M Cache, up to 4.10 GHz |
| Graphics | Intel® UHD Graphics |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 256 GB |
| Disk specifications | SSD:PCI Express |
| Interface | HDMI; Number of USB 3.2 Gen 1 Type-A Ports:2; Number of USB 3.2 Gen 1 Type-C Ports:1; USB Type-C; USB Type-C Detail:USB Type-C port: USB 3.2 Gen 1 (up to 5 Gbps); Network (RJ-45); Headphone/Microphone Combo Port |
| Camera | 1280 x 720 |
| Os | Endless OS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-fi | IEEE 802.11ax |
| Battery | 3-cell Lithium Ion (Li-Ion) |
| Keyboard | Language: ENG+BG |
| Weight | 2.14 kg |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Този лаптоп от ACER с модел A517-52-34QX е идеалният избор за всеки, който търси качествено устройство за работа и забавление. С високите си технически параметри и стилен дизайн, той ще ви осигури ненадминато потребителско изживяване. Пазарувайте сега и се насладете на перфектната комбинация от функционалност и елегантност!
| Характеристика | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| Процесор | Intel Core i3-1115G4 | Мощен процесор, който осигурява бързо и ефективно изпълнение на задачи. |
| RAM памет | 8GB DDR4 | Достатъчно RAM за плавно изпълнение на приложения и мултимедийно съдържание. |
| Хард диск | 256GB SSD | Бърз и надежден диск, който осигурява бърз достъп до данните и по-бързо зареждане на системата. |
| Графична карта | Intel UHD Graphics | Добра визуална производителност за гейминг и графични приложения. |
Приложения на Лаптоп ACER A517-52-34QX: Използвайте този лаптоп за работа, учеба, развлечения или онлайн комуникации, без значение дали сте в движение или у дома.
1. Лаптоп ACER A517-52-34QX поддържа ли бързо свързване с интернет?
Да, този лаптоп е оборудван с Wi-Fi и Bluetooth модули, които осигуряват стабилно и бързо свързване.
2. Какъв е размерът на екрана на Лаптоп ACER A517-52-34QX?
Екранът е с диагонал от 17.3 инча, което предлага голяма и удобна работна площ.
3. Лаптопът разполага ли със слот за разширителна памет?
Да, можете да добавите допълнителна памет, като използвате вградения слот за SSD карта.
Поръчайте Лаптоп ACER A517-52-34QX и се насладете на бързото и ефективно работа, предоставяно от мощния процесор и достатъчно RAM. Оптимизиран за всякакви цели, този лаптоп ще ви докаже, че качеството има значение!