| Производител | ACER |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | Intel® Core™ i5-13420H Processor 12M Cache, up to 4.60 GHz |
| Памет | 16 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512 SSD |
| Видео чипсет | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 6 GB GDDR6 |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Тип на екрана | FHD/LCD/144 Hz |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 2,11 кг |