| Производител | APPLE |
| Тип на продукта | 27"/2.7QC/2X2GB/1TB/6770M-NLD |
| Процесор | 2.7QC i5-2500S |
| Памет | 4 GB |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Твърд диск/вградена памет | 1 TB |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 месеца |
Имате нужда от мощен и елегантен настолен компютър? iMac Apple е идеалният избор! Със своя 27-инчов дисплей, бърз и надежден процесор и голям капацитет на твърдия диск, този компютър ще задоволи всичките ви изисквания.
| Дисплей: | 27 инча |
| Процесор: | 2.7QC |
| RAM: | 2X2GB |
| Твърд диск: | 1TB |
| Графична карта: | 6770M-NLD |
27-инчовият дисплей предоставя ясно и детайлно изображение, а бързият процесор и голямата памет позволяват плавно изпълнение на задачи. Големият капацитет на твърдия диск и мощната графична карта осигуряват място и производителност за игри и креативни проекти.
С iMac Apple, 27'/2.7QC/2X2GB/1TB/6770M-NLD, вие можете да се насладите на най-новите игри, да редактирате видео и снимки на професионално ниво и да създадете вдъхновяващи дизайни с лекота.
Да, iMac Apple, 27'/2.7QC/2X2GB/1TB/6770M-NLD поддържа разширение на RAM паметта.
Да, iMac Apple, 27'/2.7QC/2X2GB/1TB/6770M-NLD разполага с HDMI порт за свързване със външни устройства.
iMac Apple, 27'/2.7QC/2X2GB/1TB/6770M-NLD е настолен компютър, който не използва батерия за захранване.
С iMac Apple, 27'/2.7QC/2X2GB/1TB/6770M-NLD, ще получите мощен и стилен компютър, който ще ви позволи да изпълнявате всякакви задачи с лекота и елегантност.