| Тип на продукта | Стандарт |
| Производител | LOGITECH |
| Интерфейс | Wireless |
| Начин на свързване | Безжична |
| Технология | Лазерен |
| Брой бутони | 6 |
| Чувствителност | 8000 dpi |
| Батерия | Li-Pol (500 mAh) |
| Цвят | Розов |
| Размери | 101 x 65 x 35 мм |
| Допълнителна информация | Съвместим с Logitech Logi Bolt устройства |
| Тегло | 0,10 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |