| Тип на продукта | Стандарт |
| Производител | CHERRY |
| Интерфейс | USB |
| Начин на свързване | Безжична |
| Технология | Лазерен |
| Брой бутони | 6/1 |
| Чувствителност | 3200 |
| Батерия | Li-Pol (500 mAh) |
| Цвят | Черен |
| Размери | 130 x 80 x 45 - 0 мм |
| Тегло | 0,12 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Безжична мишка с иновативни функции за потребители със много изисквания. Тя е с ергономична форма и предназначена за използване с дясна ръка. Комфортът се подчертава от бутоните на мишката, изработени от анодизиран алуминий и гумирани странични повърхности с опора за палец в стил „Voronoi”. Палецът автоматично намира приятна позиция и може да почива спокойно. Големите плъзгащи се повърхности позволяват на мишката да се движи леко над работния плот, облекчавайки стреса от китката.
Високо прецизният сензор с лазерен LED позволява мишката да се използва на почти всяка повърхност, включително стъклени маси. Разделителната способност може да се настрои на четири етапа с едно натискане на бутон: 600, 1,000, 1,600 или 3,200 dpi. Това означава, че мишката е готова за използване с 4k монитори с висока разделителна способност.
Инсталираната акумулаторна литиева батерия може просто да се зарежда с предоставения USB кабел - дори докато работите. Щедрият капацитет от 550 mAh означава, че едно зареждане е достатъчно за няколко седмици непрекъсната производителност.
За разлика от други конвенционални мишки, CHERRY MW 8C ERGO може да бъде свързан или с предоставения 2,4 GHz безжичен USB приемник, или чрез Bluetooth®. Можете бързо да превключвате типовете връзки, като използвате превключвател в основата на мишката. Това позволява например лаптоп да бъде свързан чрез Bluetooth® и компютър да бъде свързан чрез обикновена безжична връзка и двата да се управляват с една и съща мишка. Просто натиснете превключвателя, за да превключвате между двете устройства.
В допълнение, CHERRY MW 8C ERGO е с изключително издръжлив скрол бутон с оптично сканиране, магнитен USB приемник и удобна за прибиране транспортна торбичка
| Технически параметри | Значение от страна на хардуера | Значение за клиента |
|---|---|---|
| Безжична технология | Предлага свобода на движение | По-голямо удобство при работа и по-организиран работен плот |
| USB връзка | Допълнителна възможност за свързване | Съвместимост с почти всички компютърни устройства |
| Bluetooth връзка | По-бързо и удобно свързване | Лесна интеграция с Bluetooth устройства |
1. Какви са възможностите за свързване на Безжична мишка CHERRY MW 8C ERGO?
Отговор: Мишката може да се свърже посредством USB или Bluetooth/2.4Ghz.
2. Има ли ограничение за съвместимост с устройства?
Отговор: Не, тя е съвместима с почти всички компютърни устройства.