| Тип на продукта | Дънна платка |
| Производител | MSI |
| Чипсет | AMD B450 |
| Процесор | AMD Athlon AMD Ryzen Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM4 |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Честота на паметта | 1866MHz(PC4-14900) 2133MHz(PC4-17000) 2400MHz(PC4-19200) 2667MHz(PC4-21300) 2800MHz(PC4-22400) 2933MHz(PC4-23464) 3000MHz(PC4-24000) 3200MHz(PC4-25600) 3466MHz(PC4-27700) 3733MHz(PC4-29800) 3866MHz(PC4-309 |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Максимално количество памет | 64 GB |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио | High Definition Audio |
| Форм фактор | DIMM 288-pin |
| Размери | 244 мм, 305 мм |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Socket | AM4 |
| Chipset | AMD B450 |
| RAM поддръжка | До 4133MHz (OC) |
| PCIe слотове | 1x PCIe 3.0 x16 |
| USB портове | 2x USB 3.2 Gen2, 2x USB 3.2 Gen1, 2x USB 2.0 |
| LAN | 1G |
Дънната платка MSI B450 GAMING PLUS MAX се отличава с висока производителност и надеждност, което я прави идеален избор за геймъри и професионалисти в сферата на компютърните науки.
MSI B450 GAMING PLUS MAX е перфектното решение за всеки, който търси надеждна и високопроизводителна дънна платка. Съчетаваща в себе си качество, функционалност и стил, тази дънна платка ще ви осигури безкомпромисно гейминг и работно преживяване.