| Тип на продукта | Монохромен лазерен принтер |
| Производител | LEXMARK |
| Капацитет за хартия вход | Standard: Up to 350 sheets (80 g); Maximum: Up to 900 sheets (80 g) |
| Капацитет за хартия изход | Standard: Up to 150 sheets (80 g); Maximum: Up to 150 sheets (80 g) |
| Памет | 256 MB; HD - Not Available |
| Медия размер | A6, Oficio, 7 3/4 Envelope, 9 Envelope, JIS-B5, A4, Legal, A5, Letter, B5 Envelope, Statement, C5 Envelope, Executive, Universal, DL Envelope, Folio, 10 Envelope |
| Медия тип | Paper Labels, Card Stock, Plain Paper, Envelopes, Refer to the Paper & Specialty Media Guide |
| Медия плътност | Standard Tray: 60 - 120 g/m2; Multipurpose Feeder: 60 - 217 g/m2 |
| Работен цикъл | 50 000 ppm max; Recommended monthly page volume: 500 - 5 000 pages |
| Интерфейс | USB Compatible with USB 2.0 Specification (Type B) |
| Дуплекс | Integrated 2-sided Duplex |
| Консумативи | 15 000 pages High Yield Toner Cartridge; 3000 pages Toner Cartridge |
| Цвят | Grey-Black |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |