| Тип на продукта | Дисплей |
| Производител | SAMSUNG |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Marketing Description | |
| The QMB Series combines enhanced professional features, streamlined setup and maintenance, and stunning design to elevate any business environment. From improving collaboration to showcasing rich content in new formats, QMB delivers innovation and efficiency to help businesses reach their goals. | |
| Product Features | |
| |
| General | |
| Product Type | LED-backlit LCD flat panel display |
| Energy Class | Class G |
| Power Consumption (On mode) | 110 W |
| Power Consumption SDR (On mode) | 80 kWh/1000h |
| Diagonal Class | 43 |
| Commercial Use | Yes - digital signage |
| Series | QMB Series |
| Video Processor | Quantum 4K |
| TV Tuner | No tuner |
| TV Tuner Presence | No |
| Video Interface | HDMI |
| HDMI Ports Qty | 3 ports |
| PC Interface | DisplayPort |
| Picture Enhancements | Mega Dynamic Contrast Ratio, Dynamic Crystal Color, 92% Colour Gamut (DCI-P3, CIE 1976) |
| Design | Slim Design |
| Dimensions | Without stand |
| Width | 96.75 cm |
| Depth | 4.83 cm |
| Height | 55.77 cm |
| Weight | 10 kg |
| Display | |
| LCD Display Technology | IPS |
| Resolution | 3840 x 2160 |
| Display Format | 4K UHD (2160p) |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| LCD Backlight Technology | LED backlight |
| Coating | 25% anti-glare |
| Image Contrast Ratio | 1200:1 |
| Brightness | 500 cd/m² |
| Viewing Angle | 178 degrees |
| Viewing Angle (Vertical) | 178 degrees |
| Response Time | 8 ms |
| Commercial Features | SMART Signage Platform |
| Operation Hours / Days | 24 / 7 |
| Features | Smart Calibration, Tizen Zero Config |
| Stands & Mounts | |
| Flat Panel Mount Interface | 200 x 200 mm |
| VESA Compatibility | Yes |
| Media Player | |
| USB Port | Yes |
| USB Ports Qty | 2 |
| Configuration | 16 GB |
| Operating System | Tizen OS 6.5 |
| Network & Internet Multimedia | |
| Connectivity | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Connections | |
| Connector Type | 3 x HDMI input 2 x USB Audio line-out RS-232 input RS-232 output Network Infrared input DisplayPort input |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | RoHS, WEEE, REACH, EMC Class B, HDCP 2.2, Safety 60950-1, Safety 62368-1 |
| Environmental Standards | |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Power | |
| Power Device | Power supply |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 109.5 cm |
| Depth (Shipping) | 15.1 cm |
| Height (Shipping) | 67.6 cm |
| Weight (Shipping) | 13.3 kg |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 80% (non-condensing) |
Дисплеят Samsung Qm43b предлага вълнуващо UHD/4K резолюция и ярки цветове, които ще ви потопят в дълбоко визуално изживяване. Този модел разполага с вградени говорители с мощност 2х10W, гарантиращи богат и качествен звук, и впечатляващи 500 nits на светлината, които правят картината ясна и контрастна. Странично LED осветление и висококачествен дисплей ще ви предоставят идеалното визуално изживяване.
| Дисплей | Аудио | Връзки |
|---|---|---|
| 43-инчов UHD/4K | 2x10W говорители | 3xHDMI, DP 1.2, RS232, USB, Ethernet |
| Edge-LED технология | Кристално ясен звук | Бързи и удобни възможности за свързване |
| 500 nits яркост | Интергрирани говорители | Различни опции за свързване |
Приложенията на Дисплея Samsung Qm43b 43inch UHD/4K са многобройни, включително мултимедийни излъчвания, дигитални табла в магазини, информационни пана, контролни стени и други места, където качественото визуално изживяване е от съществено значение.
Дисплей Samsung Qm43b поддържа HDR технология? Да, този дисплей поддържа HDR за по-реалистични цветове и детайли.
Колко висока е резолюцията на този монитор? Дисплей Samsung Qm43b предлага впечатляваща UHD/4K резолюция.
За дълбоки цветове, ярка яркост и кристално ясен звук, Дисплей Samsung Qm43b е идеалният избор за всеки, който цени качественото визуално изживяване.