| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | LG |
| Екран диагонал | 31,0'' |
| Технология на екрана | IPS-LEDs |
| Време за реакция | 5ms GTG |
| Яркост | 401-500cd/m2 |
| HDMI | 1 |
| Тегло | 11,40 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description 32UL950-W.AEU | |
|---|---|
| Screen size | 31.50 '' |
| Screen type | 4K UHD LED |
| Refresh rate | 60Hz |
| Screen resolution | 3840 x 2160 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Brightness | 360cd/m²(Min.), 450cd/m² (Typ.) |
| Contrast | 910:1 (Min.), 1300:1 (Typ.) |
| Response time | 5ms (Faster) |
| Viewing angle | 178°(R/L), 178°(U/D) |
| I/o | Headphone Out; Display Port:x 1; USBx 2; HDMI:x 1; Thunderbolt:x 2 (in x 1 (PD 60W) / out x 1) |
| Mechanical design | Wall Mount Size (mm):100 x 100 mm |
| Weight | 7.30 kg |
| Warranty | 36 Months |
Мониторът 31.5 LG 32UL950-W предлага невероятно 4K UHD разделителна способност, което осигурява ясни и детайлни изображения. С яркост от 450 cd / m2 и контраст от 1300: 1, този монитор ще ти позволи да се насладиш на всяко визуално преживяване в пълния си блясък.
Монитор 31.5 LG 32UL950-W представлява 4K UHD монитор с IPS панел, идеален за ненадминато визуално изживяване с висока яркост и контраст.
| Разделителна способност | 3840 x 2160 (4K UHD) | Предоставя ясни и детайлни изображения. |
|---|---|---|
| IPS панел | Дава широки ъгли на видимост с правилни цветове. | |
| Яркост | 450 cd / m2 | Осигурява ясни и ярки цветове. |
| Контраст | 1300:1 | Подчертава разликата между светлите и тъмните области. |
Монитор 31.5 LG 32UL950-W е идеален за професионални графични дизайнери и видео редактори, които търсят ненадминато визуално качество. Този монитор гарантира ярки цветове и детайлни изображения за постигане на върхови резултати.
С висока разделителна способност 4K UHD, IPS панел и впечатляващ контраст от 1300:1, Монитор 31.5 LG 32UL950-W е идеалният избор за професионално визуално изучаване и създаване на съдържание.