| Тип на продукта | Геймърски монитор |
| Производител | LG |
| Екран диагонал | 31,0'' |
| Технология на екрана | VA-LEDs |
| Време за реакция | 5ms GTG |
| Яркост | ≤400cd/m2 |
| HDMI | 1 |
| Тегло | 14,00 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description 32GK850F-B.AEU | |
|---|---|
| Screen size | 32 '' |
| Screen type | VA |
| Screen resolution | 2560 x 1440 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Brightness | 320 cd/m² (Min.), 400 cd/m² (Typ.) |
| Color saturation | 16.7M |
| Contrast | 1800:1 (Min), 3000:1 (Typ.) |
| Response time | 5ms (GtG at Faster), 1ms MBR |
| Viewing angle | 178º (R/L), 178º (U/D) |
| I/o | HDMI:Yes x 2; DisplayPort; Headphone Out; USB Up-stream:Yes (1ea/ver3.0); USB Down-stream:Yes (2ea/ver3.0) |
| Mechanical design | Tilt (Angle); Wall Mount Size (mm)100 x 100 mm |
| Compliance and standarts | UL (cUL); TUV - type; FCC - B, CE; CCC (for China); BSMI (for Taiwan); ErP; Windows 10 |
| Weight | 8.30 kg |
| Dimensions | 715.2 x 57.1 x 423.9 mm |
| Warranty | 36 Months |
Завладейте сетивата си с изключителната яркост и реалистични цветове на монитора LG 32GK850F-B. Този WQHD монитор със VA панел ще ви осигури ясно изображение и широк зрителен ъгъл, направени да впечатлят всеки потребител.
| Размер: | 31.5 инча | Изключително голям размер, перфектен за гейминг и мултимедийни приложения. |
|---|---|---|
| Резолюция: | 2560x1440 WQHD | Висока резолюция за ясно и подробно изобразяване на съдържание. |
| Панел: | VA със 16:9 съотношение | VA панел за богати цветове и широк зрителен ъгъл, предлагащ невероятно изживяване. |
Мониторът LG 32GK850F-B е идеален за гейминг, професионална графика и мултимедийни приложения.
Въпрос 1: Защо да избера монитор LG 32GK850F-B?
Отговор: Мониторът LG 32GK850F-B предлага изключителна яркост и яснота, перфектен за всеки вид използване.
Въпрос 2: Каква е големината на монитора LG 32GK850F-B?
Отговор: Мониторът LG 32GK850F-B е с размер 31.5 инча, предоставяйки голяма работна повърхност.
Купувайки монитора LG 32GK850F-B, ще се потопите в свят на яркост, реализъм и прецизно изобразяване на цветовете, което ще преобрази вашето визуално изживяване.