| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | LG |
| Тегло | 5,80 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description 27MP500-B.AEU | |
|---|---|
| Screen size | 27 '' |
| Screen type | IPS Full HD |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Color saturation | 16.7M |
| Contrast | 1000:1 |
| Response time | 5ms (GtG at Faster) |
| Viewing angle | 178º (R/L), 178º (U/D) |
| I/o | HDMI:YES (2ea); Headphone out |
| Mechanical design | Display Position Adjustments:Tilt; Wall Mountable:75 x 75 mm |
| Warranty | 36 Months |
Предимствата на монитора 27' LG 27MP500-B 27MP500-B.AEU ще превърнат вашия дигитален опит в истинско удоволствие!
С монитора 27' LG 27MP500-B 27MP500-B.AEU ще се наслаждавате на ясен и живописен образ, благодарение на високата резолюция и големия екран. Също така, той е идеален за геймъри и професионалисти, които се нуждаят от високо качество на изображението.
Въпрос 2: Какви са основните характеристики на монитора 27' LG 27MP500-B? Отговор: Мониторът 27' LG 27MP500-B 27MP500-B.AEU разполага с голям екран и висока резолюция за ясно и детайлно изображение.
С монитора 27' LG 27MP500-B 27MP500-B.AEU ще се наслаждавате на високо качество на изображението и удобство при използване.