| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | DELL |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Екран резолюция | 2560x1440 |
| Честота на опресняване | 75Hz |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 4ms |
| Яркост | 350cd/m2 |
| Контраст | 1 000:1 |
| Ъгли на виждане H/V | 178° / 178° |
| Display port | DisplayPort with Power Delivery (DisplayPort 1.2 mode / power up to 65W) |
| HDMI | 2 HDMI |
| Аудио | 3W x2 stereo speakers |
| Цвят | Черен/Сребрист |
| Допълнителна информация | КРАСИВ ДИЗАЙН И НЕВЕРОЯТНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Открийте невероятните възможности на Монитор Dell S2722DC! Със своята висококачествена IPS Anti-Glare технология и резолюция QHD 2560x1440, той ще ви потопи във вълнуващ свят на цветове и яснота. Със 99% покритие на цветовата гама sRGB, вашият видео и графичен опит ще бъде ненадминат. Също така, наличието на AMD FreeSync гарантира плавно и безпроблемно изживяване при игри или видео съдържание. Висококачествените технически параметри и вградените функции за корекция на позицията (като възможности за регулиране на височина, наклон и завъртане) го правят перфектния избор за всеки претенциозен потребител, който търси най-доброто.
Със своята висока резолюция, широк цветови спектър и вградени функции за корекция на позицията, Монитор Dell S2722DC е мечтан избор за всеки, който цени качеството и изживяванията без компромиси!
| Характеристика | Значимост |
|---|---|
| Резолюция QHD 2560x1440 | Потопете се в яснота и детайли при всяко изживяване на монитора. |
| IPS Anti-Glare технология | Осигурете си широк зрителен ъгъл и прекрасни цветове без отблясъци или отражения. |
| AMD FreeSync | Получете плавно и безпроблемно изживяване при игри и гледане на видео. |
| Вградени високоговорители и USB хъб | Удовлетворете всичките си нужди от звук и свързаност с устройства за повече удобство. |
Открийте вълнуващите възможности на Монитор Dell S2722DC - перфектният избор за геймъри, графични дизайнери и всеки, който търси висококачествен визуален опит!
1. Защо Монитор Dell S2722DC е с IPS Anti-Glare технология?
Отговор: IPS технологията осигурява широк зрителен ъгъл и отлично качество на цветовете, а Anti-Glare позволява гледане без отблясъци.
2. Поддържа ли Монитор Dell S2722DC AMD FreeSync?
Отговор: Да, вграденият AMD FreeSync гарантира плавно и безпроблемно изживяване дори при бързо движение на картината.
3. Има ли Монитор Dell S2722DC вградени високоговорители?
Отговор: Да, мониторът разполага с вградена аудио система, която предлага качествен звук за вашите нужди.
Изживейте качество, яснота и широки възможности с Монитор Dell S2722DC - перфектният избор за вашите визуални изисквания!