| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | AOC |
| Екран диагонал | 21,5'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване | 75Hz |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 4ms (GtG) |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Контраст | 1 000:1 |
| Ъгли на виждане H/V | 178° / 178° |
| Display port | DisplayPort |
| HDMI | HDMI |
| Аудио | 2W x2 |
| Цвят | Черен |
| Допълнителна информация | ОТЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ, СЪЧЕТАНИ С ЕРГОНОМИЧНОСТ И УДОБСТВО |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Мониторът 21.5 AOC 22P2Q FHD ви предлага ясно и реалистично изображение благодарение на FHD резолюцията, IPS технологията и WLED подсветката. Със своята висока честота на опресняване и голям ъгъл на видимост, той е идеалният избор за дома или офиса ви.
| Размер | 21,5 инча |
|---|---|
| Резолюция | FHD 1920 x 1080 |
| Честота на опресняване | 75 Hz |
| Технология | IPS |
| Време за реакция | 4 ms |
| Контраст | 1000:1 |
Мониторът 21.5 AOC 22P2Q FHD е идеален за гейминг, гледане на филми, редактиране на снимки и офис приложения.
Въпрос: Каква е големината на екрана на монитора 21.5 AOC 22P2Q FHD?
Отговор: Екранът е с размер 21.5 инча.
Въпрос: Какъв е контрастът на монитора 21.5 AOC 22P2Q FHD?
Отговор: Контрастът е 1000:1.
Не пропускайте възможността да подобрите визуалното преживяване с монитора 21.5 AOC 22P2Q FHD - неговата FHD резолюция, IPS технология и бързо време за реакция го правят идеален за всякакви задачи!