| Производител | VIEWSONIC |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Екран резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 5 |
| Яркост | 350 |
| Контраст | 1300 |
| Ъгли на виждане H/V | 178 º/178 º |
| HDMI | 2 x HDMI |
| USB портове | 4 x USB 3.2 |
| Конектори | 3.5mm Audio Out |
| Цвят | Черен |
| Функции | Award-Winning Design; Fogra and Idealliance Certification as print-out quality guarantee; ColorPro Sense Pantone system; exclusive ColorPro Wheel with color calibration and adjustments; Portable Darkroom with Foldaway hood; Blue Light Filter; Flicker-Free |
| Тегло | 8,30 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Монитор ViewSonic VP2786-4K 27'' IPS Panel, Anti Glare, 3840x2160 4K UHD, 350 cd/m2, 1300:1, 20M:1, 5ms, HDR10, Adobe RGB, sRGB, DCI-P3, REC 709, NTSC, 10 bit true, ColorPro Wheel, ColorPro Sense, Foldaway hood, 2x HDMI, DP, USB-C, 4x USB, Micro USB, HAS, Swivel, Tilt, Pivot, VESA, Black
Открийте магията на цветовете и детайлите с Монитор VIEWSONIC VP2786-4K. Този монитор e перфектният избор за всеки, който цени качествената изработка и високата резолюция. Насладете се на невероятното изживяване, което този продукт ви предоставя!
| Характеристика | Значимост |
|---|---|
| VIEWSONIC VP2786-4K | Висока резолюция |
Монитор VIEWSONIC VP2786-4K е идеален за професионален дизайн, редактиране на видео и игри с висока резолюция.
Може ли VIEWSONIC VP2786-4K да се използва за видео редактиране?Да, мониторът e отличен за професионални графични приложения, включително видео редактиране.
Колко е високата резолюция на VIEWSONIC VP2786-4K?Мониторът предлага 4К резолюция, което го прави идеален за изглед на детайлни изображения и видеа.
Поддържа ли VIEWSONIC VP2786-4K HDR технология?Да, мониторът предлага HDR поддръжка за по-реалистични цветове и контраст.
С VIEWSONIC VP2786-4K ще се насладите на кристално ясни цветове и детайли, които ще ви впечатлят на всяко ниво. Изживейте уникалното изживяване, което само VIEWSONIC VP2786-4K може да ви предложи!