| Производител | VIEWSONIC |
| Екран диагонал | 23,8'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 5 |
| Яркост | 250 |
| Контраст | 1000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 1 x HDMI |
| VGA интерфейс | 1 x VGA |
| USB портове | 4 x USB 3.2 |
| Аудио | 2 x 2W |
| Цвят | Черен |
| Функции | Blue light filter, Flicker Free |
| Тегло | 5,90 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Монитор ViewSonic VG2448A-2 23.8 inch IPS Panel, 1920x1080, 250cd/m2, 5ms, 1000:1, AG, VGA, HDMI 1.4, Displayport, 4xUSB 3.2, Speakers, sRGB, VESA 100, Advanced Ergonomic Stand (-5/40 tilt), 3-side frameless design, Black
Мониторът ViewSonic VG2448A предлага невероятно качество на картината и голяма яркост, което го прави идеален за работа и развлечения.
| Модел | ViewSonic VG2448A |
|---|---|
| Размер на екрана | 24 инча |
| Резолюция | 1920 x 1080 Full HD |
| Яркост | 250 кд/кв.м. |
Високата резолюция и яркостта на Монитора ViewSonic VG2448A осигуряват ясен и детайлен образ, което е от съществено значение както за работа, така и за гледане на филми и игри.
Мониторът ViewSonic VG2448A е идеален за офисна употреба, проектиране, гейминг и развлекателни цели, като гарантира високо качество на картината и комфорт за очите при продължителна употреба.
Може ли да се свърже Мониторът ViewSonic VG2448A към лаптоп?
Да, този монитор има HDMI и DisplayPort входове, които позволяват лесно свързване към лаптоп.
Каква е големината на екрана на Монитора ViewSonic VG2448A?
Мониторът разполага с 24-инчов дисплей, който предоставя достатъчно пространство за работа и забавление.
Поради качествения си Full HD образ и голямата яркост, Мониторът ViewSonic VG2448A е идеалният избор за всеки, който цени яснотата и детайлите в картината.