| Производител | VIEWSONIC |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Екран резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 6 |
| Яркост | 350 |
| Контраст | 1300 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 2 x HDMI |
| USB портове | 2 x USB 3.2 |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 9,90 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Монитор ViewSonic VP2768a-4K 27 inch 3840x2160, IPS LED monitor with 100% sRGB, 10 bit colour, 6ms, 2xHDMI, DisplayPort In, USB-C, USB, Ethernet, Auto- Pivot, Height adj, Swivel, Tilt, Hardware Calibration, Certification validated by Pantone, World 1st TÜV SÜD tested color blindness mode