| Производител | VIEWSONIC |
| Екран диагонал | 31,5'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 4 |
| Яркост | 250 |
| Контраст | 1200 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 1 x HDMI |
| VGA интерфейс | 1 x VGA |
| Аудио | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Функции | Blue light filter, Flicker Free, Adaptive Sync |
| Тегло | 6,20 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Монитор ViewSonic VX3276-MHD-3 31.5 inch Gaming Monitor 1920x1080, IPS Panel LED, 4ms, 75Hz, 250 nits, VGA, HDMI, Displayport, speakers, 3 sides frameless, silver stand
С монитора ViewSonic VX3276-MHD ще се насладите на кристално ясни цветове и детайли, които ще ви отведат в сърцето на всяка сцена. Този модел не само ще ви осигури невероятно визуално изживяване, но и ще подобри продуктивността ви с неговите функционалности.
| Модел | ViewSonic VX3276-MHD |
|---|---|
| Размер на екрана | 32 инча |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Технология на екрана | IPS |
| Осветеност | 250 кандела в квадратен метър |
Високата резолюция и IPS технологията на екрана на монитора ViewSonic VX3276-MHD осигуряват кристално ясни изображения с широк зрителен ъгъл, което е от съществено значение за професионалистите, които работят с графика и дизайн. Осветеността от 250 кандела в квадратен метър гарантира яркост и контраст, които са от съществено значение за реалистични цветове и детайли при гледане на видео или играене на игри.
Монитор ViewSonic VX3276-MHD е идеален за професионално използване в дизайнерски студия, аудио-визуално създаване и за любителите на игри, които се стремят към високо качество на изображенията.
1. Защо мониторът ViewSonic VX3276-MHD е подходящ за гейминг?
Мониторът ViewSonic VX3276-MHD с 32-инчов IPS екран и висока резолюция осигурява великолепно визуално изживяване за геймърите, като предоставя кристално ясни детайли и цветове за поглъщащи игрови сесии.
2. Каква е технологията на екрана на монитора ViewSonic VX3276-MHD?
Мониторът ViewSonic VX3276-MHD използва IPS технология, която осигурява широк зрителен ъгъл и високо качество на цветовете, което е идеално за графични дизайнери и фотографи.
3. Какъв е размерът на екрана на монитора ViewSonic VX3276-MHD?
Мониторът ViewSonic VX3276-MHD разполага с голям 32-инчов екран, който предлага по-голяма работна площ и възможности за мултимедийно изживяване.
4. Каква е резолюцията на монитора ViewSonic VX3276-MHD?
Мониторът ViewSonic VX3276-MHD разполага с резолюция от 1920 x 1080, която осигурява кристално ясни детайли и текстури за висококачествено визуално изживяване.
Мониторът ViewSonic VX3276-MHD съчетава висока резолюция, широк зрителен ъгъл и яркост, които го правят идеален за професионално използване в графичен дизайн, видео продукция и игри. Неговите функционалности ще ви пренесат в сърцето на всяко изживяване, като всяка сцена ще бъде оживена пред вас с детайли и цветове, които няма да останат незабелязани.