| Производител | VIEWSONIC |
| Екран диагонал | 23,6'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | VA |
| Технология на екрана | LED |
| Време за реакция | 7 |
| Яркост | 250 |
| Контраст | 3000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 1 x HDMI |
| VGA интерфейс | 1 x VGA |
| USB портове | 2 x USB 2.0 |
| Сензорен екран | Infrared Multi Touch |
| Аудио | 2 x 2W |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Функции | Hard Coating (7H), 1.85mm Glass Thickness, Flicker-Free, Blue Light Filter |
| Тегло | 5,20 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Тъч Монитор ViewSonic TD2423 23.6 inch VA panel, 1920 x1080, 10-points IR Touch monitor, 7ms, 250 cd/m2, VGA, HDMI, DVI, USB, speakers