| Производител | VIEWSONIC |
| Екран диагонал | 21,5'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | LED |
| Време за реакция | 5 |
| Яркост | 250 |
| Контраст | 1000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 1 x HDMI |
| VGA интерфейс | 1 x VGA |
| USB портове | 2 x USB 2.0 |
| Сензорен екран | Capacitive multi touch |
| Аудио | 2 x 3W |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Функции | DDC/2B, DDC/CI, HDCP, KENSINGTON Microsave r Security Compatible, 12 OSD Languages, Windows 10, Flicker Free. |
| Тегло | 3,58 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Тъчскрийн Монитор VIEWSONIC TD2230 21.5'' touch, IPS panel, 1920 x1080, 10-points projected capacitive, 14ms, 250 cd/m2, VGA, HDMI, Displayport, USB, speakers