| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | SAMSUNG |
| Екран диагонал | 32,0'' |
| Екран резолюция | 3840x2160 |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | LED; VA |
| Време за реакция | 4ms (GtG) |
| Яркост | 270cd/m2 |
| Контраст | 3 000:1 |
| Ъгли на виждане H/V | 178° / 178° |
| Display port | DisplayPort |
| HDMI | 2 HDMI |
| Цвят | Dark Blue Gray |
| Допълнителна информация | ПОВЕЧЕ ПИКСЕЛИ, ПОВЕЧЕ ВЪЗМОЖНОСТИ |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Този висококачествен монитор от SAMSUNG ви осигурява ясно, живо и детайлно изображение, което ще направи всеки видео или игра по-реалистичен и приятен.
| Модел: | SAMSUNG U32J590U |
|---|---|
| Размер на екрана: | 32 инча |
| Резолюция: | 4K UHD |
| Честота на опресняване: | 60Hz |
Размерът на екрана ви дава по-голям работен плот за мултимедийни съдържания, резолюцията осигурява ясно и детайлно изображение, а високата честота на опресняване ви гарантира плавно възпроизвеждане на видео.
Мониторът SAMSUNG U32J590U 32' е идеален за гейминг, филми, вградени системи и редактиране на снимки и видео.
Подобрете визуалния си опит с висококачествения монитор SAMSUNG U32J590U 32', който ще ви осигури ясно и детайлно изображение за по-реалистични изживявания.