| Производител | PHILIPS |
| Екран диагонал | 23,8'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 1 |
| Яркост | 250 |
| Контраст | 1100 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 2 x HDMI |
| Аудио | 2 x 3W |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Функции | Low Input Lag, Adobe RGB 90.4%, SmartImage game, Flicker-Free, LowBlue Mode, EasyRead, sRGB, Adaptive sync, Ultra Wide-Color |
| Тегло | 3,78 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 месеца |
Геймърски Монитор Philips 24M1N3200ZA/00 23.8 inch LED, Гейминг монитор, IPS panel, 16:9, 1920x1080, 1ms, 165Hz, 250cd/m2, 1100:1, 2xHDMI, Displayport, speakers, Height adjustment, Pivot