| Производител | PHILIPS |
| Екран диагонал | 23,8'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | VA |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 1 |
| Яркост | 350 |
| Контраст | 3500 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 2 x HDMI |
| Аудио | 2 x 3W |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Функции | Low Input Lag, Adobe RGB 87.5%, SmartImage game, Flicker-Free, LowBlue Mode, EasyRead, sRGB, Adaptive sync, Ultra Wide-Color |
| Тегло | 3,80 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Геймърски Монитор Philips 24M1N3200VA/00 23.8 inch LED, Гейминг монитор, VA panel, 16:9, 1920x1080, 1ms, 165Hz, 350cd/m2, 3500:1, 2xHDMI, Displayport, speakers, Height adjustment, Pivot
Монитор Philips 24M1N3200VA/ ще пренесе аутентичното изживяване на висококачествените изображения в дома или офиса ви. Със своята висока резолюция и яркост, той ще осигури ясно и детайлно визуализиране на всеки детайл.
| Марка: | Philips |
|---|---|
| Размер на екрана: | 24 инча |
| Резолюция: | 1920 x 1080 пиксела |
| Яркост: | 250 кандела на квадратен метър |
Монитор Philips 24M1N3200VA/ е идеален както за гейминг, гледане на филми, така и за работа в офиса благодарение на ясните и цветни изображения, които предоставя.
Поддържа ли мониторът Philips 24M1N3200VA/ FreeSync технология?
Да, този модел е съвместим с FreeSync технология, която осигурява гладко предаване на изображения при игри.
Има ли вградени високоговорители в монитора Philips 24M1N3200VA/?
Да, мониторът разполага с вградени високоговорители, които предоставят качествен звук без необходимост от допълнителни устройства.
Закупувайки монитор Philips 24M1N3200VA/, ще се насладите на висококачествени изображения и ясен звук в комбинация с удобството на вградените функционалности, които го правят идеален за разнообразни приложения.