| Производител | PHILIPS |
| Екран диагонал | 21,5'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | LED |
| Време за реакция | 4 |
| Яркост | 250 |
| Контраст | 1000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 1 x HDMI |
| VGA интерфейс | 1 x VGA |
| USB портове | 3 x USB 3.2 |
| Сензорен екран | Capacitive multi touch |
| Аудио | 2 x 2W |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Функции | Flicker-Free, LowBlue, EasyRead, Adaptive-Sync, SmartContrast, SmartStand |
| Тегло | 8,27 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Тъч Монитор Philips 222B1TC/00 21.5 inch LED, IPS panel, 10-points SmoothTouch, 7H, 16:9, 1920x1080, 4ms, 250cd/m2, Display port, HDMI, VGA, 3xUSB, Speakers, Height adjustment