| Производител | PHILIPS |
| Екран диагонал | 31,5'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | VA |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 4 |
| Яркост | 250 |
| Контраст | 3000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 1 x HDMI |
| VGA интерфейс | 1 x VGA |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Функции | Flicker-Free, LowBlue, Adaptive Sync |
| Тегло | 7,10 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 месеца |
Монитор Philips 322E1C/00 31.5'' LED, VA panel, Curved Monitor, 16:9, 1920x1080, 4ms, 250cd/m2, Display port, HDMI, VGA
Монитор Philips 322E1C/ предлага висококачествени цветове и яркост за ненадминато визуално изживяване. Този монитор е перфектният избор за всеки, който цени яснотата и детайлите.
| Модел | Philips 322E1C/ |
|---|---|
| Резолюция | 1920 x 1080 пиксела |
| Големина на екрана | 32 инча |
| Технология | VA Panel |
| Яркост | 250 кандели |
| Честота на опресняване | 75 Hz |
Високата резолюция и големината на екрана правят Philips 322E1C/ идеален за гейминг и стриймване на филми. VA Panel технологията осигурява богата цветова гама и по-широки ъгли за гледане.
Philips 322E1C/ ви дава ненадминато визуално изживяване с висококачествени цветове и яркост. Със своята големина на екрана от 32 инча, този монитор е перфектен избор за всеки, който иска яснота и детайли.
Включва ли мониторът възможност за регулиране на височината?
Да, Philips 322E1C/ разполага със възможност за регулиране на височината, за персонализирано удобство за всеки потребител.
Каква е важността на VA Panel технологията при този монитор?
VA Panel технологията на Philips 322E1C/ осигурява по-широки ъгли за гледане и по-добра цветова гама, което го прави идеален за гейминг и мултимедийни изживявания.
Мога ли да свържа монитора си с различни устройства?
Да, Philips 322E1C/ има HDMI и DisplayPort входове, което ви позволява да го свържете с различни устройства като компютър, лаптоп, конзола и други.