| Производител | PHILIPS |
| Екран диагонал | 23,8'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | LED |
| Време за реакция | 5 |
| Яркост | 250 |
| Контраст | 1000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 1 x HDMI |
| VGA интерфейс | 1 x VGA |
| Аудио | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3,50 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Монитор Philips 243V7QJABF/00 23,8'' WLED,IPS, VGA, HDMI, Displayport, Speakers
Монитор PHILIPS 243V7QJABF/ предлага изключително качество и яркост на изображението, което ще превърне всяко гледане в истинско удоволствие. Той е идеален за работа, игри или развлекателно гледане на филми.
| Технически параметри | Значение | Защо е важно |
|---|---|---|
| Модел | PHILIPS 243V7QJABF/ | Уникален модел от Philips с висока производителност. |
| Резолюция | 1920 x 1080 Full HD | Висока резолюция осигурява ясно и детайлно изображение. |
| Технология | IPS | IPS технологията гарантира широки ъгли на видимост и точни цветове. |
Приложения на монитора PHILIPS 243V7QJABF/ включват професионална и офис употреба, игри и забавление с високо качество на изображението.
1. Защо да избера монитор PHILIPS 243V7QJABF/?
Мониторът PHILIPS 243V7QJABF/ предлага висока резолюция и качество на изображението, което го прави идеален за всеки вид дейност.
2. Колко е размерът на екрана на монитора PHILIPS 243V7QJABF/?
Мониторът PHILIPS 243V7QJABF/ разполага с 24 инчов Full HD IPS дисплей.
За да се насладите на висока резолюция, ярки цветове и широки ъгли на видимост, изберете монитора PHILIPS 243V7QJABF/. Моделът ще превърне всяко изживяване пред екрана в удоволствие за очите.