| Производител | EIZO |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Екран резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | LED |
| Време за реакция | 5 |
| Яркост | 350 |
| Контраст | 2000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178 º/178 º |
| HDMI | 2 x HDMI |
| USB портове | 3 x USB 3.0 |
| Аудио | 2 x 2W |
| Конектори | 2x 3.5 mm stereo jack (Headphones, Line Out) |
| Цвят | Черен |
| Функции | USB-C docking; KVM switch; DICOM tone curve; Auto EcoView; Picture-by-Picture; Screen InStyle Server; Flicker free |
| Тегло | 8,20 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 60 месеца или 30 000 часа, което събитие настъпи първо |
Монитор EIZO EV2740X-BK, 27'', IPS LED Panel, 16:9, 3840x2160 (4K UHD), 350cd/m2, 2000:1, 5ms, 60Hz, KVM, USB-C docking, DICOM tone curve, Auto EcoView, Speakers, PbP, 2x HDMI, DP, 2x USB-C, 4x USB, LAN, Audio, HAS, Swivel, Tilit, Pivot, VESA 100, Black
Мониторът EIZO EV2740X-BK е идеален за професионални задачи, тъй като разполага с четирикратна решетка на екрана, която осигурява ненадмината яснота и детайли. Този модел е предназначен за изискани потребители, които ценят качеството и производителността.
| Модел: | EIZO EV2740X-BK |
| Размер на екрана: | 27 инча |
| Резолюция: | 2560 x 1440 пиксела |
| Цвят: | Черен |
Мониторът EIZO EV2740X-BK е подходящ за професионално редактиране на изображения и видеоклипове, гейминг и офис приложения. С него можете да се насладите на ненадмината качествена графика и ясен текст, които ви осигуряват комфорт и ефективност в работата.
В: Каква е големината на екрана на Монитор EIZO EV2740X-BK?
О: Мониторът EIZO EV2740X-BK разполага с 27-инчов дисплей, който ви позволява да се потопите във всяка детайлна работа или игра.
В: Защо да избера Монитор EIZO EV2740X-BK?
О: С Монитора EIZO EV2740X-BK ще се насладите на четирикратна решетка, която осигурява ненадмината яснота и детайли, предоставяйки ви усещането за реалност във всяко изображение или текст.