| Производител | AOC |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | VA |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 4 |
| Яркост | 300 |
| Контраст | 3000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 2 x HDMI |
| VGA интерфейс | 1 x VGA |
| USB портове | 2 x USB 3.2 |
| Аудио | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Конектори | Headphone out (3.5mm) |
| Цвят | Черен |
| Функции | 3-sided frameless; Adaptive Sync; Flicker-free; Low blue light; Kensington Lock; Cable Management System |
| Тегло | 4,34 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Монитор AOC 27E3UM, 27 inch VA Panel, 1920x1080, 16:9, 4ms, 300 cd/m2, 3000:1, 20M:1, Anti Glare, 3H, 3-sided frameless, Flicker-free, Low blue light, Adaptive Sync, VGA, 2x HDMI, 2x DisplayPort, 2x USB 3.2, 2x USB Out, Speakers, Tilt, VESA 100, Black
Мониторът AOC 27E3UM предлага високо качество на изображението и впечатляващи цветове, които ще ви впечатлят. Той осигурява ясно и рязко извеждане на снимки и видео с висока разделителна способност. С него може да се насладите на качествено развлечение или професионална работа.
| Характеристика | Значение | Важност |
|---|---|---|
| Модел | AOC 27E3UM | Идентифицира устройството и указва за качеството му. |
| Размер на екрана | 27 инча | По-големите екрани предоставят по-широко и по-удобно пространство за работа или игра. |
| Резолюция | УМ | Високата резолюция гарантира ясно изображение и детайли. |
Мониторът AOC 27E3UM е идеален за гейминг, гледане на филми и сериали, професионална обработка на графика и редактиране на видео с високо качество.
1. Каква е големината на Монитор AOC 27E3UM?
Отговор: Мониторът AOC 27E3UM е с 27 инча размер на екрана.
2. Каква е резолюцията на Монитор AOC 27E3UM?
Отговор: AOC 27E3UM предлага висока резолюция за ясно и чисто изображение.
С Монитора AOC 27E3UM ще се насладите на красиви цветове, ясни детайли и висока производителност, които ще направят вашето изживяване по-приятно и качествено.