| Производител | AOC |
| Екран диагонал | 23,8'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 1 |
| Яркост | 300 |
| Контраст | 1000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 1 x HDMI |
| USB портове | 4 x USB 3.2 |
| Аудио | 2 x 5W |
| Конектори | Headphone out (3.5mm) |
| Цвят | Черен |
| Функции | FreeSync; 3-sided frameless; Flicker-free; Low blue light; 2MP Windows Hello webcam; Power Delivery 65W; Kensington Lock; Cable Management System |
| Тегло | 4,75 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Монитор AOC 24V5CW/BK 23.8 inch IPS Panel, 1920x1080, 16:9, 4ms, 300cd/m2, 1000:1, 20M:1, Anti Glare, 3H, 3-sided frameless, FreeSync, Flicker-free, Low blue light, HDMI, 2MP Windows Hello webcam, DisplayPort, USB-C, Power Delivery 65W, 4x USB 3.2, Tilt, HAS, Swivel, Pivot, VESA 100, Black
Монитор AOC 24V5CW/BK е идеалният избор за ясен и живописен дисплей с висока разделителна способност. Той ще ви погълне във всяка дейност, която изпълнявате на компютъра си.
| Марка | AOC |
| Размер на екрана | 24 инча |
| Модел | 24V5CW/BK |
Високата разделителна способност и големият размер на екрана позволяват по-ясно и детайлно преглеждане на снимки, видео и текст. Моделът 24V5CW/BK от AOC е създаден с цел да предостави на потребителя високо качество на изображението и комфорт при използване, което е от особено значение както за професионалисти, така и за обикновени потребители.
Мониторът AOC 24V5CW/BK е идеален за гейминг, гледане на филми, редактиране на снимки и видео, работа в офис среда, както и за ежедневна употреба в домашни условия.
Въпрос: Каква е диагоналът на екрана на Монитор AOC 24V5CW/BK?
Отговор: Мониторът е с диагонал от 24 инча, което го прави идеален за различни приложения за дома и офиса.
Въпрос: Какви са възможностите за свързване на Монитор AOC 24V5CW/BK?
Отговор: Мониторът разполага с HDMI, VGA и аудио портове за удобство при свързване към различни устройства.
Въпрос: Каква е марката на Монитор AOC 24V5CW/BK?
Отговор: Мониторът е произведен от световноизвестната марка AOC, известна с високото си качество и иновации в сферата на дисплеите.
С Монитор AOC 24V5CW/BK ще се насладите на ясно и кристално изображение при всяко използване. Неговият голям екран и висока разделителна способност ще ви погълнат във всяка дейност, която изпълнявате на компютъра си.