| Производител | AOC |
| Екран диагонал | 23,8'' |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Екран резолюция | 2560x1440 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 4 |
| Яркост | 250 |
| Контраст | 1000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Аудио | 2 x 2W |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Функции | AdaptiveSync, Flicker-free, Blue Light Technology |
| Тегло | 3,45 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Монитор AOC Q24V4EA 23.8 inch IPS Panel, WLED, 2560x1440, 4ms, 250cd/m2, 1000:1, HDMI, DisplayPort, speakers
Мониторът AOC Q24V4EA впечатлява с високо качество на изображението и стилна визия, подходящи за вашия дом или офис. С него ще се насладите на ярки цветове, реалистични детайли и гладка работа, които ще подобрят вашето визуално изживяване.
| Модел: | AOC Q24V4EA |
|---|---|
| Размер на екрана: | 24 инча |
| Резолюция: | 1920 x 1080 Full HD |
| Честота на опресняване: | 75Hz |
| Време за реакция: | 4ms |
Мониторът AOC Q24V4EA е идеален за гейминг, стрийминг, гледане на филми или работа в офиса. Благодарение на високата си резолюция и честота на опресняване, той осигурява изключително качествено изображение.
Може ли мониторът AOC Q24V4EA да се свърже към лаптоп? Да, той разполага с HDMI и VGA портове за проста връзка с вашия лаптоп.
Има ли вградени високоговорители в Монитор AOC Q24V4EA? Да, мониторът разполага с вградени високоговорители, които осигуряват качествен звук.
Каква е големината на екрана на Монитор AOC Q24V4EA? Екранът е с размер 24 инча, идеален за разнообразни задачи.
Със своите впечатляващи технически характеристики и стилен дизайн, Мониторът AOC Q24V4EA е перфектният избор за вашите нужди от висококачествен дисплей.