| Производител | AOC |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | VA |
| Технология на екрана | LED |
| Време за реакция | 4 |
| Яркост | 250 |
| Контраст | 4000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 1 x HDMI |
| VGA интерфейс | 1 x VGA |
| Аудио | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5,50 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Монитор AOC 27B2AM 27 inch VA Panel, WLED, 1920x1080, 4ms, 250cd/m2, 3000:1, VGA, HDMI
Продуктово описание: Мониторът AOC 27B2AM е идеалното решение за по-ясен и ярък визуален опит. С изключително качество на картината и голям размер на екрана, този монитор ще ти предостави истинско удоволствие при гледане на съдържание.
| Марка | AOC |
|---|---|
| Размер на екрана | 27 инча |
| Резолюция | Full HD |
| Честота на опресняване | 75 Hz |
| Технология на панела | IPS |
Защо са важни тези параметри: Размерът на екрана и резолюцията осигуряват ясна и детайлна картина, а честотата на опресняване и IPS технологията гарантират плавност и живи цветове.
Мониторът AOC 27B2AM е перфектен за работа, игри и стрийминг на филми и сериали.
1. Защо е важно разделителната способност на монитора за моята графична работа? Резолюцията Full HD на монитора AOC 27B2AM осигурява ясни детайли и цветове, които са ключови за точна графична обработка.
2. Има ли вградени говорители в монитора AOC 27B2AM? Да, мониторът разполага с вградени говорители, които осигуряват качествен звук при гледане на видео.
Подобрете визуалния си опит с монитора AOC 27B2AM, който гарантира ясна и жива картината. Насладете се на качествен звук и ярки цветове при гледане на любимите си филми и игри.