| Производител | AOC |
| Екран диагонал | 31,5'' |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Екран резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | VA |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 4 |
| Яркост | 350 |
| Контраст | 2500 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 2 x HDMI |
| Аудио | 2 x 3W |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Функции | AdaptiveSync, Flicker-free, Blue Light Technology |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Монитор AOC U32E2N 32 inch WLED, 4 ms, VA Panel, 3840x2160, 350cd/m2, 2500:1, 2xHDMI, Displayport, speakers
Мониторът AOC U32E2N предлага високо качество на изображението си благодарение на 4K резолюцията си, която осигурява ясни и детайлни картини. Този монитор е идеален за гейминг, видео редактиране и гледане на филми, като ви погружава в реалистичен и впечатляващ визуален опит.
| Модел | AOC U32E2N |
|---|---|
| Размер на екрана | 32 инча |
| Резолюция | 4K Ultra HD |
| Технология | VA Panel |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Мониторът AOC U32E2N е перфектен за геймъри, професионални видео редактори и режисьори, както и за всеки, който цени висококачественото визуално изживяване.
Защо мониторът AOC U32E2N е подходящ за гейминг? Мониторът AOC U32E2N предлага 4K резолюция, която показва ярки цветове и детайли, създавайки увлекателно игрово изживяване.
Какви приложения поддържа мониторът AOC U32E2N? AOC U32E2N е идеален за гледане на филми, гейминг, редактиране на видео и още много други дейности, които изискват ясно и детайлно изображение.
С Монитора AOC U32E2N ще се насладите на изключително високо качество на изображението, което ще преобрази начина, по който изпитвате развлеченията и работата си. Разнообразието от цветове, яркостта и детайлите, които предлага, правят този монитор необходимост за всяко домакинство или офис.