| Производител | AOC |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | LED |
| Време за реакция | 4 |
| Яркост | 250 |
| Контраст | 1000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 1 x HDMI |
| VGA интерфейс | 1 x VGA |
| USB портове | 4 x USB 3.2 |
| Аудио | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен |
| Функции | Flicker-free |
| Тегло | 5,41 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Монитор AOC 27P2Q 27 inch WLED, IPS panel, 250cd/m2, 1920x1080, FHD, 75 Hz, VGA, DVI, HDMI, Displayport, 4xUSB 3.2, speakers, Height Adjust, Swivel, Pivot, sRGB
Мониторът AOC 27P2Q предлага висококачествен екран и изключително ярки цветове, които ще направят вашето визуално изживяване невероятно. С неговата големина и резолюция, ще се насладите на всяка детайл от вашите любими филми, игри и работни задачи.
Насладете се на кристално ясното изображение, което само Монитор AOC 27P2Q може да ви предложи!
| Модел | AOC 27P2Q |
|---|---|
| Размер на екрана | 27 инча |
| Резолюция | QHD |
27-инчовият екран на Монитора AOC 27P2Q ви дава голямо работно пространство и по-добра видимост, докато QHD резолюцията осигурява кристално ясни детайли и качествено изображение.
Монитор AOC 27P2Q е идеален за игри, стрийминг на видео, редактиране на снимки и видеоклипове, както и за професионални или офис задачи.
Може ли Монитор AOC 27P2Q да се монтира на стена?
Да, Монитор AOC 27P2Q е съвместим с VESA стойки за монтаж на стена или на стойка.
Колко представлява времето за реакция на Монитора AOC 27P2Q?
Времето за реакция на Монитора AOC 27P2Q е 5ms, което осигурява плавно преживяване при бързо движение на изображенията.
Поради висококачествения си екран и ярките цветове, Мониторът AOC 27P2Q е идеалният избор за всеки, който търси безупречно визуално изживяване. Не се колебайте, инвестирайте в Монитора AOC 27P2Q и се насладете на невероятно качество на изображението!