| Производител | AOC |
| Екран диагонал | 23,8'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | LED |
| Време за реакция | 1 |
| Яркост | 250 |
| Контраст | 1000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| Display port | 1 x Display Port |
| HDMI | 2 x HDMI |
| USB портове | 4 x USB 3.0 |
| Аудио | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Черен/Червен |
| Функции | Low Blue Light, Flicker Free |
| Тегло | 4,25 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Геймърски Монитор AOC 24G2U5 23.8' WLED Game monitor, 75Hz, 1 ms, IPS Panel, 1920x1080, 250cd/m2, 1000:1, HDMI, Displayport, 4xUSB, speakers, Height adjust, Pivot, AMD FreeSync