| Тип на продукта | Мобилен телефон |
| Производител | SAMSUNG |
| Серия/Версия | Galaxy S24 Ultra |
| Екран | 3120x1440 |
| Екран диагонал | 6,8'' |
| Процесор | 8-core (1x3.39GHz Cortex-X4 & 3x3.1GHz Cortex-A720 & 2x2.9GHz Cortex-A720 & 2x2.2GHz Cortex-A520); Chipset Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm); GPU Adreno 750 (1 GHz) |
| Памет | 12GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB |
| Екран резолюция | 3120x1440 |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be 2.4GHz+5GHz+6GHz, EHT320, MIMO, 4096-QAM; Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE; NFC |
| USB портове | USB Type-C 3.2, OTG |
| Камера задна | Quad: 200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.3", Laser AF, OIS; 50 MP, f/3.4, 111mm (periscope telephoto), PDAF, OIS, 5x optical; 10 MP, f/2.4, 67mm (telephoto), 1/3.52", OIS, 3x optical; 12 MP, f/2.2, 13mm, 120 (ultrawide), 1/2.55", Dual Pixel PD |
| Камера предна | 12 MP, f/2.2, 26mm (wide), Dual Pixel PDAF; Video 4K@30/60fps, 1080p@30fps; Dual video call, Auto-HDR, HDR10+ |
| Допълнителна информация | ЕЛЕГАНТЕН. ЗДРАВ. ЗАШЕМЕТЯВАЩ. |
| Цвят | Yellow |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Невероятният Samsung Sm-s928b Galaxy S24 Ultra предлага безгранични възможности за снимки, видео и игри благодарение на 12GB RAM и 512GB вградена памет. Насладете се на красиви цветове и ярки детайли на 6.8 инчовия дисплей!
| Параметър | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| RAM | 12GB | Гарантира бързо и ефективно изпълнение на приложения и игри. |
| Вградена памет | 512GB | Позволява съхранение на голям брой файлове без нужда от допълнителни карти памет. |
| Дисплей | 6.8 инча | Осигурява удобство и комфорт при гледане на мултимедийно съдържание. |
Приложения на продукта: Samsung Sm-s928b Galaxy S24 Ultra 6.8in 12gb 512gb Yellow SM-S928BZYHEUE
Новият Samsung Sm-s928b Galaxy S24 Ultra може да се използва за гледане на филми, играене на игри, създаване на съдържание и много повече.
1. Защо Samsung Sm-s928b Galaxy S24 Ultra е толкова популярен?
Отговор: Samsung Sm-s928b Galaxy S24 Ultra е популярен, защото комбинира високия клас на хардуера с изискан дизайн и много функционалности.
2. Колко мегапиксела има камерата на Samsung Sm-s928b Galaxy S24 Ultra?
Отговор: Камерата на Samsung Sm-s928b Galaxy S24 Ultra разполага с XX мегапиксела за качествени снимки и видео.
Закупете новия Samsung Sm-s928b Galaxy S24 Ultra и се насладете на безгранични възможности за снимки, видео и забавление. Преживейте цветове и детайли като никога досега!