| Тип на продукта | Мобилен телефон |
| Производител | SAMSUNG |
| Серия/Версия | Galaxy A55 |
| Екран | 2340x1080 |
| Екран диагонал | 6,6'' |
| Процесор | Octa-core (4x2.75 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), Chipset Exynos 1480 |
| Памет | 8GB |
| Твърд диск/вградена памет | 128GB |
| Екран резолюция | 2340x1080 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE, NFC |
| USB портове | USB Type-C 2.0, OTG |
| Флаш памет | microSDXC (uses shared SIM slot) |
| Камера задна | Triple: 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS; 12 MP, f/2.2, 123° (ultrawide), 1/3.06", 1.12µm; 5 MP, f/2.4, (macro); Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Камера предна | 32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.74", 0.8µm, Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Допълнителна информация | ЯРЪК И ЯСЕН ДИСПЛЕЙ, В КОЙТО ДА СЕ ПОТОПИШ |
| Цвят | Син |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Смартфонът Samsung SM-A556 GALAXY A55 5G предлага невероятна комбинация от 128GB вътрешна памет, 8GB RAM и Dual SIM функционалност, които ще ви позволят да съхранявате повече данни и да използвате две SIM карти едновременно за по-голямо удобство.
| Характеристика | Значимост |
|---|---|
| 128GB вътрешна памет | Позволява съхранение на много данни и приложения. |
| 8GB RAM | Ускорява работата на устройството и позволява плавно превключване между приложения. |
| 6.6' дисплей | Предоставя по-голямо визуално преживяване при гледане на мултимедийно съдържание. |
| Dual SIM | Позволява използването на две SIM карти едновременно и по-голямо удобство при комуникация. |
Смартфонът Samsung SM-A556 GALAXY A55 5G е идеален за навигация в интернет, гледане на видео съдържание и изпълнение на разнообразни приложения, благодарение на своите високи технически показатели.
Защо избрахте Samsung SM-A556 GALAXY A55 5G?
С Samsung SM-A556 GALAXY A55 5G ще получите иновативни технологии, бърза работа и голям комфорт при ползване.
Защо да закупите Samsung SM-A556 GALAXY A55 5G?
Повече памет, по-голяма производителност и удобство от Dual SIM функцията правят Samsung SM-A556 GALAXY A55 5G идеален избор за вашия ежедневен живот.