| Тип на продукта | Мобилен телефон |
| Производител | SAMSUNG |
| Серия/Версия | Galaxy A35 |
| Екран | 2340x1080 |
| Екран диагонал | 6,6'' |
| Процесор | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), GPU Mali-G68 MP5, Chipset Exynos 1380 (5 nm) |
| Памет | 6GB |
| Твърд диск/вградена памет | 128GB |
| Екран резолюция | 2340x1080 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE, NFC |
| USB портове | USB Type-C 2.0, OTG |
| Флаш памет | microSDXC (uses shared SIM slot) |
| Камера задна | Triple: 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.96", PDAF, OIS; 8 MP, f/2.2, 123°, (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm; 5 MP, f/2.4, (macro); Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Камера предна | 13 MP, f/2.2, (wide), 1/3.06", 1.12µm, Video: 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Операционна система, софтуер | Android 14, One UI 6.1 |
| Допълнителна информация | ЯРЪК И ЯСЕН ДИСПЛЕЙ |
| Цвят | Син |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |