| Тип на продукта | Мобилен телефон |
| Производител | SAMSUNG |
| Серия/Версия | Galaxy A35 |
| Екран | 2340x1080 |
| Екран диагонал | 6,6'' |
| Процесор | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), GPU Mali-G68 MP5, Chipset Exynos 1380 (5 nm) |
| Памет | 6GB |
| Твърд диск/вградена памет | 128GB |
| Екран резолюция | 2340x1080 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE, NFC |
| USB портове | USB Type-C 2.0, OTG |
| Флаш памет | microSDXC (uses shared SIM slot) |
| Камера задна | Triple: 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.96", PDAF, OIS; 8 MP, f/2.2, 123°, (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm; 5 MP, f/2.4, (macro); Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Камера предна | 13 MP, f/2.2, (wide), 1/3.06", 1.12µm, Video: 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Допълнителна информация | ЯРЪК И ЯСЕН ДИСПЛЕЙ |
| Цвят | Лилав |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
С новия Samsung Sm-a356b Galaxy 5g ще се насладите на невероятно бърз интернет, мощен процесор за безпроблемна работа и голям капацитет на паметта за съхранение на вашите данни и файлове.
| Модел | Samsung Sm-a356b Galaxy 5g |
|---|---|
| RAM | 6GB |
| Памет | 128GB |
| Цвят | Lavender |
| Марка | Samsung |
RAM паметта от 6GB осигурява плавно изпълнение на множество задачи едновременно, докато 128GB вътрешна памет ви позволява да съхранявате големи количества данни и приложения.
Новият Samsung Sm-a356b Galaxy 5g е идеален за онлайн гейминг, стрийминг на видео и бързо сърфиране в интернет пространството, като ви гарантира качествена и надеждна работа.
Защо да изберете Samsung Sm-a356b Galaxy 5g?
Samsung Sm-a356b Galaxy 5g предлага невероятно бърз интернет, голям капацитет на паметта и оперативна памет за безупречна работа.
Колко цветове е наличен мобилният телефон Samsung Sm-a356b Galaxy 5g?
Мобилният телефон Samsung Sm-a356b Galaxy 5g е достъпен във вариант Lavender.
От коя марка е Samsung Sm-a356b Galaxy 5g?
Samsung Sm-a356b Galaxy 5g е произведен от популярната марка Samsung.