| Тип на продукта | Памет за сървър |
| Производител | LENOVO |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |
| Marketing Description | |
| With the TruDDR4 memory, you get the fastest possible speeds out of the memory subsystem and fully supported by Lenovo. | |
| General | |
| Capacity | 32 GB |
| Upgrade Type | System specific |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number | Lenovo 4X77A08634 |
| Memory | |
| Type | DRAM memory module |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Speed | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Data Integrity Check | ECC |
| Features | Dual rank, registered |
| Chips Organization | X8 |
| Voltage | 1.2 V |
| Compatibility Information | |
| Designed For | Lenovo ThinkAgile HX1330 Appliance 7Z85 Lenovo ThinkAgile HX1331 Certified Node 7D52 Lenovo ThinkAgile HX2330 Appliance 7Z85 Lenovo ThinkAgile HX2331 Certified Node 7D52 Lenovo ThinkAgile HX3330 Appliance 7Z85 Lenovo ThinkAgile HX3331 Certified Node 7D52 Lenovo ThinkAgile HX5530 Appliance 7Z82 Lenovo ThinkAgile HX5531 Certified Node 7Z84 Lenovo ThinkAgile HX7530 Appliance 7Z82 Lenovo ThinkAgile HX7531 Certified Node 7Z84 Lenovo ThinkAgile MX3330-F Appliance 7D19 Lenovo ThinkAgile MX3330-H Appliance 7D19 Lenovo ThinkAgile MX3331-F Certified Node 7D67 Lenovo ThinkAgile MX3331-H Certified Node 7D67 Lenovo ThinkAgile MX3530-H Hybrid Appliance 7D6B Lenovo ThinkAgile MX3531-H Hybrid Certified Node 7D66 Lenovo ThinkAgile VX2330 Appliance 7Z62 Lenovo ThinkAgile VX3330 Appliance 7Z62 Lenovo ThinkAgile VX3331 7Z62 Lenovo ThinkAgile VX3530-G Appliance 7Z63 Lenovo ThinkAgile VX5530 Appliance 7Z63 Lenovo ThinkAgile VX7330-N Appliance 7Z62 Lenovo ThinkAgile VX7530 Appliance 7Z63 Lenovo ThinkAgile VX7531 Certified Node 7Z63 Lenovo ThinkSystem SN550 V2 7Z69 Lenovo ThinkSystem SR630 V2 7Z70, 7Z71 Lenovo ThinkSystem SR650 V2 7D15, 7Z72, 7Z73 Lenovo ThinkSystem SR670 V2 7Z22, 7Z23 Lenovo ThinkSystem SR850 V2 7D31, 7D32 Lenovo ThinkSystem SR860 V2 7Z59, 7Z60 Lenovo ThinkSystem ST650 V2 7Z74, 7Z75 |
Паметта за сървър Lenovo Thinksystem е отличен избор за покриване на нуждите на вашия бизнес. С нейните високи технически показатели, тя осигурява надеждност и бързина в работата на вашия сървър, като му дава възможност да изпълнява сложни задачи бързо и ефективно.
| Капацитет | 32GB | Големият капацитет на паметта позволява на сървъра да работи с по-голям обем данни едновременно, повишавайки ефективността му. |
|---|---|---|
| Скорост | 3200 Mhz | Високата скорост на паметта осигурява бърз достъп до данните и по-бързо изпълнение на задачите, което е ключово за работата на сървъра. |
| Напрежение | 1.2V | Ниското напрежение на паметта спомага за пестене на енергия и поддържане на оптимална работна температура в системата. |
Приложения на продукта Lenovo Thinksystem 32GB Truddr4 3200 Mhz 2rx8 1.2v Rdimm 4X77A08634 са в сървърни центрове, виртуализация, бази данни и мрежови среди, където се изисква висока производителност и надеждност.
1. За какво се използва паметта на Lenovo Thinksystem 32GB Truddr4?
Паметта се използва за увеличаване на производителността на сървъра чрез бърз достъп до данни и по-ефективно изпълнение на задачи.
2. Каква е скоростта на паметта на Lenovo Thinksystem 32GB Truddr4?
Скоростта й е 3200 Mhz, което осигурява бърза обработка на информацията и по-голяма ефективност.
3. Колко ниското е напрежението на паметта?
Напрежението е само 1.2V, което помага за пестене на енергия и поддържане на оптимална работна температура.
Обновете вашия сървър с Lenovo Thinksystem 32GB Truddr4 и усетете разликата в бързината и надеждността на вашите операции. Повишете производителността и ефективността на вашия бизнес с най-новите технологии в областта на сървърните памети.