| Тип на продукта | Тонколони |
| Производител | FENDA F&D |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Мощност (W) | 8 W |
| Мощност на сателитите | 4 W |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Цвят | Черен |
| Размери | 114 мм, 107 мм, 116 мм |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |