| Тип на продукта | Непрекъсваемо токово захранване |
| Производител | FORTRON |
| Тегло | 4,00 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description PPF4802200 | |
|---|---|
| Battery | Battery Type & Number:12 V / 5 AH x 1; Backup Time (One PC load@60W):20 min.;Typical Recharge Time:4-6 hours recover to 90% capacity |
| Other | Type of use:PC; Audible warning:Yes; Indicators:LED light; USB communication interface:Yes; Outlet Sockets:3 x Schuko |
| Environment | Operating Environment / Humidity:0-90%; Operating Environment / Noise Level:Less than 40dB |
| Output | Output Voltage:220/230/240 VAC; Output Frequency Range:50 Hz or 60 Hz ±1 Hz; Output Transfer Time (Typical):Typical 2-6 ms; Output Waveform (Batt. Mode):Simulated Sine Wave |
| Input | Input Voltage:220/230/240 VAC; Input Frequency:50Hz or 60Hz |
| Capacity | 800 VA / 480W |
| Weight | 4.50 kg |
| Dimensions | 245 x 163 x 90 mm |
| Warranty | 24 Months |
Купете Непрекъсваемо токово захранване FORTRON UPS ECO 800-FR 800VA и осигурете сигурност за вашия компютър или електроника.
| Мощност | 800VA | Гарантира постоянен захранващ ток, защитавайки устройствата от прекъсвания и напрежения. |
|---|---|---|
| Модел | FORTRON UPS ECO 800-FR | Произведен от надеждна марка, осигуряваща качество и дълготрайност. |
Непрекъсваемото токово захранване FORTRON UPS ECO 800-FR 800VA е идеално за домашни и офис приложения.
Непрекъсваемото захранване осигурява непрекъснат ток за вашите устройства, предпазвайки ги от внезапни прекъсвания и напрежения.
Купете FORTRON UPS ECO 800-FR 800VA и си осигурете продължителна защита за вашите ценни електронни устройства.