| Тип на продукта | Непрекъсваемо токово захранване |
| Производител | FORTRON |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description PPF3600210 | |
|---|---|
| Manufacturer | FORTRON |
| Mnfr part # | PPF3600210 |
| Model | NANO 600 |
| Capacity | 600 VA / 360W |
| Type | Line-interactive |
| Input | Available Factory Settings:110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC; Input Voltage:180~270 VAC; Input Frequency:50Hz or 60Hz. |
| Output | Output Voltage:220V nominal; Output Frequency Range:50 Hz or 60 Hz ±1 Hz; Output Transfer Time (Typical):Typical 2-6 ms; Output Waveform (Batt. Mode):Simulated Sine Wave. |
| Interface | Outlet Sockets:2 x Schuko; Management / Optional USB / RS-232 Port:No. |
| Display | Indicators / Ac Mode:Green lighting; Indicators / Battery Mode:Green flashing every 10 seconds; Indicators / Fault:Red lighting. |
| Alarms | Alarm / Battery Mode:Sounding every 10 seconds; Alarm / Low Battery:Sounding every second (Batt. Mode); Alarm / Overload:No; Alarm / Battery Replacement Alarm:Но; Alarm / Fault:Continuously sounding, |
| Battery | Battery Type & Number:12 V / 7 AH x 1; Backup Time (One PC load@120W):10 min.; Typical Recharge Time:8 hours recover to 90% capacity. |
| Environment | Overload Protection:Yes; Discharge Protection:Yes; Overcharge Protection:Yes; Operating Environment / Humidity:0-90%; Operating Environment / Noise Level:No. |
| Standarts | - |
| Dimensions | 228 x 82.5 x 207 mm |
| Warranty | 24 months, 12 months battery |
| Марка | FORTRON |
|---|---|
| Модел | NANO 600 |
| Мощност | 600W |
Мощността от 600W гарантира сигурност и стабилност на захранването на вашия компютър, като същевременно предпазва го от евентуални повреди поради изпадане на тока.
Непрекъсваемото токово захранване FORTON NANO 600 е идеално за използване в домашни и офис среди за защита на ценни електронни устройства.
Въпрос: Защо е важно да закупя Непрекъсваемо токово захранване FORTRON NANO 600?
Отговор: Непрекъсваемото захранване гарантира, че компютърът ви няма да се повреди при внезапни сривове в електричеството.
Гарантирайте си спокойствие и сигурност за вашите електронни устройства с Непрекъсваемото токово захранване FORTRON NANO 600.