| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | LG |
| Екран диагонал | 37,5'' |
| Тип на екрана | QHD Ultragear™ IPS |
| Тегло | 9,20 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description 38GN950P-B.AEU | |
|---|---|
| Screen size | 37.50 '' |
| Screen type | QHD Ultragear™ IPS |
| Screen resolution | 3840 x 1600 |
| Screen aspect ratio | 21:9 |
| Brightness | 450 cd/m² (Typ.) 360 cd/m² (Min.) |
| Contrast | 1000:1 (Typ.), 700:1 (Min.) |
| Response time | 1ms (GtG at Faster) |
| Viewing angle | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| Signal frequency | Displayport / Vert. frequency:3840 x 1600 10bit(RGB444) at 120Hz; 3840 x 1600 10bit(YUV422) at 144Hz; 3840 x 1600 8bit(RGB444) at 144Hz; 3840 x 1600 8bit(RGB444) at 160Hz (O/C) 3840; x 160 0 10bit(YUV422) at 160Hz (O/C); HDMI / Vert. frequency:3840 x 1600 10bit at 75Hz |
| I/o | HDMI:Yes (2 pcs.); DisplayPort:Yes (1 pc.); Headphone output:Yes; USB Upstream Port:Yes (1pc/ver3.0); USB Downstream Port:Yes (2pcs/ver3.0) |
| Mechanical design | Wall mounting size (mm):100 x 100 |
| Weight | 9.20 kg |
| Dimensions | 896.4 x 394.4 x 111.3 mm |
| Warranty | 36 Months |
Мониторът LG 38GN950P-B ще трансформира начина, по който използвате компютъра си. С невероятната си яснота и широк зрителен ъгъл, ще се потопите във всяка детайлна сцена, осигурявайки ви перфектно визуално изживяване.
| Модел | LG 38GN950P-B |
|---|---|
| Размер на екрана | 38 инча |
| Резолюция | 3840 x 1600 |
| Версия | 38GN950P-B |
Монитор 38 LG 38GN950P-B е идеален за професионални геймъри, дизайнери и всички, които ценят високо качество на изображението и вълнуващи визуални ефекти.
Защо мониторът LG 38GN950P-B е подходящ за гейминг?
Мониторът LG 38GN950P-B предлага висока резолюция и бърз отзивчив време, което осигурява плавно и безпроблемно гейминг изживяване.
Каква е широката зрителна гама на Монитор 38 LG 38GN950P-B?
Мониторът LG 38GN950P-B разполага с широк ъгъл на видимост, позволяващ на всеки в стаята да се наслади на качественото изображение.
С Монитор 38 LG 38GN950P-B ще се насладите на ненадминато визуално изживяване с ясни детайли и реалистични цветове, което ще подобри всекидневната ви работа и развлечения.