| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | LG |
| Екран диагонал | 31,5'' |
| Екран резолюция | 3840x2160 |
| Тип на екрана | UHD /IPS |
| Тегло | 8,30 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description 32GR93U-B.AEU | |
|---|---|
| Screen size | 31.50 '' |
| Screen type | UHD /IPS |
| Refresh rate | 144Hz |
| Screen resolution | 3840 x 2160 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.1818 x 0.1818 mm |
| Brightness | (Typ.) 400 cd/m² (Min.) 320 cd/m² |
| Color gamut | DCI-P3 95% (CIE1976) |
| Contrast | 1000:1 |
| Response time | 1ms (GtG at Faster) |
| Viewing angle | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| Signal frequency | DisplayPort (Max. Resolution / Hz):48~144Hz; HDMI (Max. Resolution / Hz):48~144Hz |
| I/o | HDMI:YES(2ea); DisplayPort:YES(1ea); DP Version:1.4 (DSC); USB Upstream Port:YES(1ea/ver3.0); USB Downstream Port:YES(2ea/ver3.0); Headphone out:4-pole (Sound+Mic) |
| Mechanical design | Tilt/Height/Pivot;Wall Mount Size (mm):100 x 100 mm |
| Weight | 8.30 kg |
| Dimensions | 713.9 x 428.2 x 54 mm |
| Warranty | 36 Months |
Защо да изберете Монитор 32 LG 32GR93U-B.AEU?
LG 32GR93U-B.AEU е перфектният монитор за вашия дом или офис. С невероятната си яснота на картината и големия си размер, той ви осигурява ненадминато визуално изживяване.
| Характеристика | Значение | Значимост |
|---|---|---|
| Размер | 32 инча | Голям размер за по-добра видимост и комфорт при работа или забавление |
| Марка | LG | Доказана надеждност и качество в иновативен дизайн |
| Модел | 32GR93U-B.AEU | Модерни технологии за ненадминато визуално изживяване |
Приложенията на монитора LG 32GR93U-B.AEU са множествени и включват изглед на филми, гейминг, обработка на снимки и дизайн.
Мониторът LG 32GR93U-B.AEU е подходящ за гейминг?
Да, мониторът LG 32GR93U-B.AEU е перфектен за геймъри, благодарение на бързата си реакция и високата яснота на картината.
Каква е големината на екрана на монитора LG 32GR93U-B.AEU?
Мониторът LG 32GR93U-B.AEU разполага с 32 инчов дисплей, който осигурява голямо визуално пространство и комфорт при работа.
С невероятната си яснота на картината и големия си размер, мониторът LG 32GR93U-B.AEU ще ви донесе ненадминато визуално изживяване както в работата, така и в забавлението.