| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | LG |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Тип на екрана | FHD IPS MyView Smart Monitor /Anti-Glare |
| Тегло | 5,60 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description 27SR50F-W.AEU | |
|---|---|
| Screen size | 27 '' |
| Screen type | FHD IPS MyView Smart Monitor /Anti-Glare |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Brightness | typ.: 250 cd/m², min.: 200 cd/m² |
| Color gamut | NTSC 72% (CIE1931) |
| Color saturation | 16.7M |
| Contrast | typ.: 1000:1 |
| Response time | 14ms (GtG at Faster) |
| Viewing angle | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| I/o | HDMI,USB Downstream Port |
| Audio | 5W 2x |
| Mechanical design | Removable base;Tilt (angle):-5 ~ 15º;VESA:100 x 100mm |
| Accessories | Remote control |
| Weight | 5.60 kg |
| Dimensions | 611.8 x 370.9 x 45.1 mm |
| Other | Smart monitor with webOS |
| Warranty | 36 Months |
С монитора LG 27SR50F-W ще се насладите на ясни и живи цветове, които ще направят визуалното изживяване невероятно. Този модел е идеален за гейминг и стриймване, както и за работа. Не се колебайте - инвестирайте в качествен монитор като LG 27SR50F-W!
| Модел | Размер на екрана | Резолюция |
|---|---|---|
| LG 27SR50F-W | 27 инча | 1920 x 1080 |
Защо тези параметри са важни? Размерът на екрана ви осигурява по-голяма работна повърхност и по-добро визуално изживяване. Резолюцията от своя страна ви дава ясни детайли и истински цветове.
LG 27SR50F-W е идеалният избор за геймъри, стриймъри и професионалисти, които изискват високо качество на изображението. С този монитор ще се наслаждавате на всяко визуално изживяване!
Защо LG 27SR50F-W е подходящ за гейминг? - LG 27SR50F-W предлага ясни цветове и бърз времен резонанс, които са от съществено значение за играчите.
Колко е размерът на екрана на LG 27SR50F-W? - Екранът е 27 инча, което ви осигурява голяма работна повърхност.
Може ли LG 27SR50F-W да се използва за работа от вкъщи? - Да, този модел е перфектен за работа, благодарение на ясните и детайлни изображения.
С LG 27SR50F-W ще се насладите на невероятни цветове и ясни детайли, които ще направят всяко изживяване по-реалистично. Инвестирайте в този монитор и се наслаждавайте на всяко визуално изживяване!