| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | LG |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Тип на екрана | FHD/VA |
| Тегло | 3,87 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description 27GQ50F-B.AEUQ | |
|---|---|
| Screen size | 27 '' |
| Screen type | FHD/VA |
| Refresh rate | max.: 165 Hz |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Brightness | typ.: 250 cd/m², min.: 200 cd/m² |
| Contrast | typ.: 3000:1, min.: 1800:1 |
| Response time | 5ms (GtG at Faster) |
| Viewing angle | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| I/o | HDMI; DisplayPort; Headphone output:3-pole (Sound Only) |
| Mechanical design | Wall mounting size (mm):100 X 100 mm |
| Weight | 3.87 kg |
| Dimensions | 613.7 x 364.1 x 39.3 mm |
| Warranty | 36 Months |
Този монитор предлага ненадмината яснота и реалистични цветове, които ще ви потопят във всяко изображение или видео, което гледате. С него ще се насладите на всяка детайл от вашите любими филми, сериали или игри!
| Модел | LG 27GQ50F-B |
|---|---|
| Размер на екрана | 27 инча |
| Резолюция | QHD |
Размерът на екрана ви осигурява по-голяма работна площ и по-голяма имерсия, а високата резолюция на картината предоставя ясност и детайли, които ще ви впечатлят.
Мониторът Монитор 27 LG 27GQ50F-B е идеален за домашно кино, гейминг и професионални задачи благодарение на своите голям размер и висока резолюция.
Защо да купите Монитор 27 LG 27GQ50F-B? С този монитор ще се насладите на впечатляваща цветова точност и яснота, които ще ви погълнат във всяко визуално изживяване!