| Производител | LENOVO |
| Серия/Версия | V15 G1 IML |
| Процесор | Intel Core i3 10110U |
| Процесор - брой ядра | 2 |
| Вътрешна тактова честота | 4.1GHz |
| Памет | 4GB |
| Технология на паметта | LPDDR4 |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB |
| Графична карта | вградена |
| Видео чипсет | Intel® UHD Graphics 620 |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Тип на екрана | LED |
| Технология на екрана | TN panel |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Bluetooth | Да (v.5) |
| Вградени устройства | Микрофон: 2 |
| HDMI | 1 |
| Web камера | 0.3 megapixel |
| Батерия | Li Ion 2 клетки |
| Брой клетки в батерията | 2 |
| Размери | 36.22x25.15x1.99 cm |
| Операционна система, софтуер | DOS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Приложение: За работа / За дома
Екран размер: 15.6" (39.62 cm)
Резолюция: 1920 x 1080
Тип екран: Anti-Glare
Тъчскрин: Не
Видеокарта: Вградена
Производител на видео процесор: Intel
Модел видеокарта: Intel® UHD Graphics 620
Специализирана видео памет: Няма GB
Процесор Марка процесор: Intel
Серия процесор: Intel Core i3
Модел процесор: 10110U
Брой ядра: 2
Честота: 4.1 GHz
Turbo Boost до: 4.1 GHz
Памет RAM памет: 4 GB
Тип памет: LPDDR4
Максимална памет: Не е указано GB
Вид твърд диск: SSD
Твърд диск: 512 GB SSD: 512 GB
Безжични мрежи: 802.11ac
Bluetooth: Да (v.5)
Жична мрежа: Няма
Оптично устройство: Без оптично устройство
Четец на карти: SD
Уеб камера: 0.3 megapixel
Микрофон: 2
Портове HDMI: HDMI
DVI: Няма
DisplayPort: Няма
VGA (D-Sub): Няма
USB 3.X: 2
USB 2.0: 1
eSATA: Няма
ExpressCard: Няма
Аудио изход: 1
Батерия: Li Ion 2 клетки
Операционна система: Free DOS
Клавиатура: Кирилица
Подсветка на клавиатурата: Няма
Материал: Пластмаса
Цвят: Сив Тегло: 1.85 Kg
Размери (Ш x Д x В): 36.22x25.15x1.99 cm
| Екран | 15.6” | 1920x1080 |
|---|---|---|
| Процесор | i3-10110U | |
| RAM | 4GB | |
| Диск | 512GB SSD | |
| Операционна система | DOS |
Lenovo V15 G1 IML е идеалният лаптоп за бизнес и ежедневни задачи. С мобилността и мощността, която предлага, вие ще бъдете готови за всичко.
Купете Lenovo V15 G1 IML и се насладете на бързина, ефективност и надеждност в един стилен и функционален лаптоп, който ще подобри вашата продуктивност.